צפון תאילנד

טיול ג’יפים כוכב הצפון –
היום הראשון: היום יתחיל בשעה 08:15 ביציאה לאזור mae wang שנמצא כ 40 דקות של נסיעה מצאנג מאי.שם נרכב על פילים בג’ונגל כ-40 דקות. נמשיך לאזור שמורת הטבע דוי אינטנון ונבקר במפלי wachirathran מהגדולים ויפים בצפון תאילנד ,נבקר גם ב 2 הפגודות המפורסמות בראש ההר ובגנים שבאיזור. משם בנסיעת שטח נגיע אל שבט מונג ונמשיך בנסיעה למה הונג סון. בדרך נעבור בעיירות: mae, chem ובעיירה khun yuam – עיירות צפון תאילנדיות אותנטיות. לקראת ערב נגיע למלון ונצא לביקור במקדש המקומי ובשוק הלילה.
היום השני: לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיירה ונגיע למקדש המפורסם wat prhthat doi kong mu, מקדש בורמזי עתיק עם תצפית מדהימה על העיר והסביבה. לאחר מכן נעזוב את העיירה ונמשיך לביקור באחד השבטים המפורסמים בתאילנד שבט ארוכות הצוואר. הכפר שבו נבקר הינו הכפר הגדול ביותר של בנות שבט זה אך
למרות העובדה הזאת הוא פחות ממוסחר ופחות מתוייר בעיקר בגלל המרחק מצאנג מאי ומיעטו יחסי של תיירים באיזור זה ,כמו כן נבקר גם בשבט ארוכות האוזניים. לאחר שנפרד מבני השבטים נצא לשייט על סירות זנב ארוך בנהר pai river ונתמכר לאוירה ולנופים. ארוחת צהריים במסעדה תאילנדית. משם נמשיך לביקור בכפר של שבט ליסו (כפר לא מתוייר).
היום השלישי: נבקר בכפר הסיני בפאיי ונתנסה בטעימות תה, משם נמשיך לכיוון צאנג מאי ונעצור במפלי mok fha לשחייה קצרה. ארוחת צהריים במסעדה מקומית וממשיכים לכיוון מקדש דוי
סוטאפ בפסגת ההר הגבוהה באיזור.
הטיול כולל-
*הטיול כולל איסוף משדה התעופה בצאנג מאי למלון.
*הטיול כולל איסוף מבית המלון לטיול ובחזרה למלון בסוף הטיול.
*ניתן להצטייד באוכל כשר מבית חבד צאנג מאי (בהודעה מראש).
*הטיול יוצא במסגרת קבוצתית מאורגנת ומצומצמת של עד 16
אנשים.
*אין מופעי בעלי חיים!
*מסלול הטיול יכול להשתנות בהתאם לתנאי מזג האויר והמעבר
בדרכים.

החל מ- $189.

טיול ג’יפים רד בריק-
היום הראשון: את הטיול נתחיל בנסיעה למופע נחשים ומופעי קופים
מרהיבים, משם נמשיך לארוחת צהריים בחוות הסחלבים. לאחר שנשבע מהאוכל נמשיך בנסיעת שטח ונפגוש את שבטי ההרים קארן ושבטים נוספים המתגוררים באיזור.
לאחר חווית התרבות נמשיך אל הגראנד קניון של פאי לתצפית על
נופי הצפון.
היום השני: לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה ובהמשך טיול הגיפים רד בריק לגשר הזיכרון ממלחמת העולם השניה. משם נמשיך לביקור במפלי אבן הגיר בוהטונג ניתן יהיה לטפס במעלה המפל, נמשיך בנסיעת שטח בטיול הגיפים רד בריק למחנה האומגה king of flight נאכל ארחות צהריים ונהנה מאומגות בין חופות העצים, משם נמשיך בנסיעה למעיינות החמים.
היום השלישי: נסע לחוות הפילים למופעים ורכיבה על פילים, משם נמשיך בטיול ברכיבה על שוורים רתומים לכרכרות כמו במאה הקודמת. ממשיכים ברפטינג על סירות גומי על נהר מהטנג וארוחת צהריים במחנה הרפטינג. אחרי מנוחה מהארוחה נמשיך בטיול כדי לפגוש את שבטי ההרים קארן ארוכות הצוואר וגדולות האוזניים.

החל מ- $145.

טיול ג’יפים 4 ימים טאנה-
היום הראשון: מתחילים את הטיול בנסיעת ג’יפים מצאנג מאי לכיוון מאה רים, שם נצפה במופע נחשים ונבקר בחוות הסחלבים ובחוות הפרפרים. משם נמשיך למאה טאנג כדי לראות את הופעות הפילים וכמובן נרכב עליהם. את הדרך חזרה למחנה הפילים נעשה בכרכרות הרתומות לשוורים, זהו כלי התחבורה המסורתי של תאילנד לפני הופעת הרכב הממונע. אחרי ארוחת צהריים נמשיך לרפטינג לאורך הנהר למשך כשעה ומשם נמשיך לביקור במערת הנטיפים בצאנג דאו ונבקר גם בכפר של שבט ההרים פלנג, וזאת הזדמנות מצויינת
להתוודע לתושבים המקומיים ולאורח החיים של שבטי ההרים. את הדרך לטאטון נעשה בנהיגת שטח בג’יפים ובדרך נראה הרים ונופים מדהימים עד שנגיע לרזורט יפה באזור של טאטון.
היום השני: לאחר ארוחת הבוקר נעלה חזרה לגיפים ומשם לביקור בשבטים: ‘קארן’, ‘אקה’, ‘ליסו’, שבט ארוכות האוזניים וגם בשבט ההרים המפורסם הידוע כ-‘שבט ארוכות הצוואר’. לאחר הביקור בשבטי ההרים נמשיך בג’יפים לביקור במערות הקופים עד להגעה למאה סאי, עיירת הגבול הגבול עם מינאמר (בורמה). נעשה הפסקה לארוחת צהריים ולאחר מנוחה קלה נמשיך בנסיעה בג’יפים לאיזור משולש הזהב’ הממוקם בנקודה של מפגש הגבולות של תאילנד- בורמה- לאוס. נמשיך לשייט מיוחד בנהר המקונג הרחב שעובר במרכזו של משולש הזהב לביקור בשוק המקומי בלאוס בו ניתן לקנות מזכרות במחירים זולים. נחזור לצידו התאי של הגבול ונמשיך לצאנג ראי.
היום השלישי: לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך בטיול למפל המים קון-קום- לא לשכוח בגדי ים! נמשיך בנהיגת שטח דרך דוי צ`אנג, איזור המפורסם בכל אסיה בשל שדות הקפה המשובחים שבו ומשם נמשיך בנסיעת שטח של כ 3- שעות להרים הגבוהים לתצפית על אזור צאנג ראי. לאחר ארוחת צהריים ומנוחה קלה נמשיך דרך שדות התה היפים לביקור ושחייה במעיינות החמים סאן קאמפהאאנג. טיול הג’יפים מסתיים בחזרה בצ`יאנג מאי בסביבות 20:00.

החל מ- $154.

פיינט בול (צאנג מאיי)- כל שצריך זה רק למצוא חבר שתרצו לכוון עליו- ולפגוע…
החבילה כוללת-
– ציוד הגנה
– ביגוד
– רובה עם 50 כדורים
– איסוף מהמלון בצ’אנג מאיי
אומגות (צ’אנג מאי)-
טיול האומגות כולל-
– איסוף מהמלון, יום שלם בקפיצות ביערות 45 דקות מצ’יאנג מאי. טרק רגלי קצר והמשך המסע אל תוך היער.
– ארוחת צהריים.
– אחרי הארוחה נמשיך בהרפתקאה אל תוך יופיו ונופיו המהממים. של איזור היערות. הסעה חזרה למלון בסוף היום.
חבילה א’-
22 פלטפורמות, 3 תחנות סנפלינג, 2 גשרי חבלים, 2 מדרגות.
חבילה ב’-
34 פלטפורמות, 4 תחנות סנפלינג, 300 מטר של הליכה על חבלים,
2 גשרי חבלים, מדרגה.

החל מ- $62.

טרק רגלי 3 ימים צפון תאילנד-
היום הראשון: נתחיל בשעה 10:00 בביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים. לאחר מכן נצפין כשעה נסיעה מצ’אנג מאיי ונבקר באחד השווקים המקומיים. לאחר שנערוך היכרות עם עשבי בישול מקומיים ונקנה כמה מוצרי בסיס, נתחיל את הטראק הרגלי שלנו בג’ונגל כשעה וחצי, עד להגעתנו למערת העטלפים. נעצור לצד העטלפים לארוחת צהריים. לאחר שנפרד מהעטלפים נצעד כ-3 שעות לכיוון כפר הגבעות, כפר מקומי שם יארחו אותנו למשך הלילה. את ארוחת ערב נבשל בסיוע המדריך המקומי.
היום השני: לאחר ארוחת הבוקר, ניפרד מאנשי הכפר ונצא לטראק של כשעתיים לכיוון כפר “קארן”. תושבי הכפר, אשר עיקר עיסוקם גידול פילים, יקבלו את פנינו. באיזור הכפרי נצא לרכיבה מדהימה על פילי ענק. לאחר מכן נעצור למנוחה ולארוחת צהריים תאית מסורתית. נמשיך במפגש עם את אנשי שבט ארוכות הצוואר, שבט ארוכות האוזניים ושבט לאו. לאחר שנפרדנו מאנשי הכפר החביבים, לצד כמה תמונות למזכרת, נמשיך לכיוון כפר מקומי שם נעביר את הלילה בחיק הטבע.
היום השלישי: נתחיל את היום בארוחת בוקר. נצעד כשעתיים לכיוון שבט ליסו. נעשה היכרות עם אנשי הכפר ונעצור למנוחה קלה. אחרי ארוחת צהריים בכפר, נמשיך לכיוון “מה טאנג”, שם נתחיל ברפטינג גועש על גבי סירות גומי מקצועיות. לאחר מכן נמשיך עוד כשעה וחצי בשייט רגוע בשפך הנהר על גבי רפסודות במבוק. לקראת השעה 16:00 נחזור לכיוון צ’אנג מאיי.
הטיול כולל-
רכב+נהג+מדריך
7 ארוחות
לינה במחנה
רכיבה על פילים
רפטינג
שייט רפסודות
ביקור בשבט ארוכות הצוואר
חוות הסחלבים

החל מ- $73.

טיול רגלי יומיים-
היום הראשון: יציאה בבוקר מצ`יאנג מאי- אוספים את המטיילים עם טנדר ונוסעים בערך שעה וחצי עד שנגיע לשוק, שם נקנהמצרכי מזון (תבלינים וכו`) ומשם ממשיכים במשך שעתיים לכיוון SHANVILLAGE. מכינים ארוחת צהרים מהמצרכים שנקנו בשוק ואחרי מנוחה קלה מתחילים לנוע רגלית לכיוון LAHUVILLAGE. ההליכה נמשכת בערך 4-3 שעות עד שמגיעים לכפר בו לנים את הלילה הראשון בבית בכפר. בלילה מצטרפים למסיבה של מחול וריקודים עם המקומיים.
היום השני: אוכלים ארוחת בוקר ויוצאים לטרק רגלי של שעתיים עד שמגיעים לשבט הקארן. מסתובבים באיזור השייך לשבט זה, מתרשמים מאורח החיים של אנשי השבט ומקבלים הסברים לגבי המנהגים שלהם. אחרי שעתיים ממשיכים למפל המים היפה…. משתעשעים קצת במים ואחר כך אוכלים ארוחת צהרים. מנוחה קצרה וממשיכים בהליכה לאורך גדת הנהר עד שמגיעים למחנה הפילים. רכיבה על פילים בג`ונגל לכיוון הנהר בו עושים שייט בסירות גומי בערך שעה. בהמשך עוברים לשייט רפסודות במורד הנהר בערך כשעתיים לאחר מכן מגיעים ל SHANVILLAGE. איסוף עם טנדר מכפר שאן ונוסעים לכיוון צ`יאנג מאי. חזרה לצ`יאנג מאי בסביבות השעה 18:00.

החל מ- $67.

טיול יום לדוי אינתנון צאנג מאיי- בפסגת ההר-(2565 מטר) נמצאות 2 הפגודות שנבנו עבור מלך
ומלכת תאילנד וזוהי הנקודה הגבוה ביותר בתאילנד. הפגודות והגנים שלצידם הן מראה מרהיב, ואם נוסיף על כך את המראה שנשקף מפסגת ההר ומזג האוויר הקריר ששורר בפסגה, נקבל את אחד הטיולים המומלצים לכל מבקר בצפון. הטיול כולל ביקור במפלים הנמצאים בדרך להר, ביקור בכפר של שבט “המונג” וחוות האופיום. ארוחת הצהריים היא בסיגנון בופה (כולל צמחוני). הטיול נערך במיני ואן וכולל עד 10 אנשים ומדריך דובר אנגלית. איסוף מהמלון בצ’אנגמאי בכל יום בשעה 8:00 וחזרה למלון בצ’יאנג מאי ב 17:00.

החל מ- $43.

טיול ספארי בצפון תאילנד- היום מתחיל באיסוף מהמלון ב 8:30. נתחיל בביקור בחוות הסחלבים והפרפרים, משם נמשיך למופע הפילים ב”מה סא”. נבקר בשבט ארוכות הצוואר ובשבטי “פאלונג”, “מונג” ו”לאו”. רכיבת כרכרות שוורים, רכיבת פילים בג’ונגל וביקור במפל מים יפיפה עם אופציה לשחות (תלוי במזג האויר). לאחר הרכיבה נמשיך לשייט במבוק ורפטינג סירות גומי בנהר. הטיול כולל ארוחת צהריים, מדריך דובר אנגלית, כל עלויות הכניסה המתוארות בטיול. חזרה לצ’יאנג מאי בסביבות 17:30.

החל מ- $45.

טיול צ’אנג מאי לכיוון צ’אנג ראי ומפגש הגבולות- ביום זה נבקר במעיינות החמים Mea Ka Jan, בעיר העתיקה Chiang Sean, משולש הזהב – הנקודה בה נפגשים גבולות המדינות תאילנד לאוס ובורמה, שייט על המקונג, ביקור בשבטי ההרים השונים ובנקודה הצפונית ביותר בתאילנד Mae Sai הממוקמת בגבול עם בורמה. חזרה משוערת לצ’אנג מאי בסביבות 19:30.

החל מ- $53.

טיול חצי יום לדוי סוטאפ ושבט ההרים מאהו- נתחיל את היום בביקור בשבט ההרים מאהו שם תינתן ההזדמנות להכיר את התרבות של המקומיים דרך ביקור בכפר במשך 45 דקות. לאחר הביקור בשבט ההרים נמשיך בנסיעה למקדש המפורסם – דוי סוטאפ. נעלה במעלה ההר ובתום טיפוס 306 מדרגות החצובות בהר נגיע למקדש שם תינתן ההזדמנות להנות מתצפית פנורמית נפלאה על העיר.

החל מ- $24.

חצי יום טיול לבתי המלאכה, כפר האומנים- במהלך יום זה ניתנת ההזדמנות לראות ולהתרשם מקרוב
בתהליך ייצור עבודות היד של המקומיים בצ’אנגמאי. נבקר בבתי מפעל שונים – בית המפעל להכנת משי, מטריות וציורי שמן. נבקר בכפר האמנים שם ניתן לצפות כיצד מציירים על בדים ותיקים ואפילו לבקש ציור ייחודי על תיק הגב או המכנס. הטיול יוצא בכל יום בשעות 08:00 ו 13:00.

החל מ- $18.

מידע

צאו להרפתקאה חווייתית וגלו את צפון תאילנד הקסומה והמרגשת.

סגירת תפריט

הצטרפו למועדון!

הצטרפו למועדון החברים שלנו, שמעו לפני כולם על כל המבצעים החמים שלנו וקבלו 5% הנחה על כל הזמנה!