שייט בסקנדינביה

חבילות שייט בפיורדים הנורבגים הם חוויה בלתי נשכחת. נורבגיה היא ללא ספק בין המדינות היפות ביותר בעולם ורבים אינם יודעים כי יש בה הרבה מעבר לטבע קסום. אזור דרום מערב נורבגיה עשיר בפיורדים עוצרי נשימה ואזוריה הצפונים של נורבגיה עשירים בעיירות וכפרי דייגים בהם השמש לא זורחת בחודשי החורף ואינה שוקעת בתקופת הקיץ. קרוז לפיורדים הנורבגיים יפתח לכם צוהר אל עולם קסום- מספרם האינסופי של הפיורדים והקרחונים יחד עם 3,000 דובי קרח, לווייתנים ועולם חי עשיר ומגוון הם שהופכים את נורבגיה לאחת המדינות היפות ביותר בעולם.

Geiranger
גולת הכותרת של הפיורדים הנורבגיים- הפסגות המושלגות, המפלים היפים והפראיים, הצמחייה הירוקה והשופעת והמים הכחולים תחת הפיורד הנישא נותנים תחושה שהנוף נלקח כמו מתוך אגדה והופך למציאות ברגע שספינת השייט מביאה אותנו עד אליו.

Hellesylt
עיירה קטנה הממוקמת בנמל ויקינגים ישן בחוף הצפון מערבי של נורבגיה, יושבת בקצהו של פיורד ומוקפת פסגות הרים מושלגות. כאן אפשר למצוא קרחונים לבנים, מפלי מים הזורמים ממצוקי הגרניט ויורדים אל תוך המים השקטים הסובבים את הפיורד.

oslo
אוסלו היא העיר העתיקה והקטנה ביותר מבירות סקנדינביה. העיר נוסדה בשנת 1048 על ידי המלך האראלד השלישי שמלך אז בנורבגיה ונהרסה בעקבות שריפה אשר פרצה בה בשנת 1624. העיר הוקמה מחדש וכיום היא עיר גלובלית ואחת הערים היקרות ביותר בעולם. פארק Sculpture Vigeland הוא פארק פסלים ובו מעל ל-650 יצירות של הפסל המפורסם גוסטב וויג’לנד שפיסל את מיטב יצירותיו מחומרי גרניט, ברונזה וברזל. הפארק הוא פארק מרתק המתאר את השלבים והאפיזודות בחיים האנושיים. 

Bodo
העיר השנייה בגודלה בצפון נורבגיה. כאן אפשר ליהנות משמש של חצות בין ה- 2 ביוני ל -10 ביולי. מי שמבקר בבודו בחורף לא יוכל ליהנות מאורו של הצפון. מתחילת דצמבר ועד תחילת ינואר השמש כאן אינה נראית מהעיר. בחודש דצמבר יש כאן רק חצי שעה שמש לעומת 221 שעות שמש בחודש יוני.

 – החל מ-$1099

 

מידע

טבע קסום, כפרי דייגים, פסגות מושלגות, דובי קוטב ועוד- שייט לפיורדים הנורבגיים שלא תשכחו לעולם.

החל מ- $1099 

סגירת תפריט

הצטרפו למועדון!

הצטרפו למועדון החברים שלנו, שמעו לפני כולם על כל המבצעים החמים שלנו וקבלו 5% הנחה על כל הזמנה!