שייט באלסקה

חבילות שייט באלסקה יעניקו לכם את כל הטוב שיש לאלסקה להציע בים וביבשה. טיילו בעקבות קרחונים, סיירו בערבות הפרא, התנתקו לחלוטין מחיי היום יום וצללו לתוך טבע מרהיב ונמלים מקסימים. קרוז לאלסקה יציג לכם מקום בו אין גבולות – מספר החיות גדול ממספר האנשים, השמש זורחת בחצות והטבע קם לתחייה. אלסקה הוא מקום בו החיים הם שונים- הגבול הצפוני הזה מתגאה בנופים מרהיבים, חיות בר קסומות וקו חוף שהוא בין היפים והמרתקים בעולם.
במהלך שייט באלסקה מלבד קרחונים דמויי מבצר, פארקים לאומיים מרהיבים ביופיים, חיות בר בשפע, פיורדים ויערות גשם תמצאו גם שטח עצום מימדים בו כל האפשרויות פתוחות בפניכם.
מזג האוויר באזור אלסקה קר ביותר ולכן מומלץ להגיע במהלך החודשים מאי-ספטמבר בהם מזג האוויר נוח יחסית. חבילות שייט לאלסקה יביאו אתכם למקום כל כך יפה, כך שעם כניסתכם אליו תרגישו שנכנסתם לתמונה קסומה

– קרחונים מעידן הקרח- אלסקה גדושה בקרחונים ענקיים שהם יצירת המופת של הטבע ומציעים לכם כמה מהמראות המרהיבים ביותר שחוויתם.
– חיות בר- לוויתנים, אריות ים, לוטרות, נשרים, דובים, ומגוון מדהים של עופות ים – כל אלה יכולים לצוץ כרעם ביום בהיר.
– פארקים לאומיים- ברגע שמבינים שמחצית מהפארקים הלאומיים של ארה”ב נמצאים באזור אלסקה, רק אז ניתן להבין את הגודל העצום של המרחב.

 – החל מ-$899

מידע

אלסקה- טבע ללא גבולות, נופים עוצרי נשימה, חיות בר ייחודיות וטיול חווייתי של פעם בחיים.

החל מ- $899 

סגירת תפריט

הצטרפו למועדון!

הצטרפו למועדון החברים שלנו, שמעו לפני כולם על כל המבצעים החמים שלנו וקבלו 5% הנחה על כל הזמנה!