טיולים מאורגנים במזרח הרחוק

להלן מסלול מומלץ מתוך מגוון רחב של טיולים ומסלולים שונים קצרים או ארוכים יותר.
נשמח לייעץ לכם לגבי מסלולים שונים.

טיול מאורגן לאסיה
טיולי שמים פתוחים למזרח הרחוק פותחים בפני המטייל אשנב הצצה לכמה מהאזורים המרתקים בעולמנו. סין, המדינה בעלת מספר התושבים הגבוה בעולם וקצב הצמיחה המהיר בעולם שלה היסטוריה של 5000 שנה הניבטת מהמקדשים, מהארמונות ומאתרי הארכיאולוגיה וכמובן מהחומה הסינית שחצצה בין סין למונגוליה לאורך 6000 קילומטרים, ותאילנד עם בנגקוק, החופים הזהובים, הפסטיבלים הססגוניים, השווקים ההומים ופסלי הבודהה הענקיים הם שני יעדים מרתקים ושונים מכל מה שמוכר לנו, המערביים. טעמים, ריחות, מרקמים ושפות חדשים, קפיטליזם מואץ ודתות עתיקות החיים זה לצד זה, נהרות שוצפים וחוויית קניות שאין שנייה לה הם רק מקצת הדברים המחכים לכם בטיול למזרח הרחוק.
טיולים למזרח הרחוק – לא רק לתרמילאים
זה עשרות שנים מושך המזרח הרחוק צעירים, אשר נוהרים אליו בהמוניהם עם תרמילי גב כבדים ותקציב מוגבל, אשר עדיין מספיק כדי להיזרק על החופים ולהשתכן בהוסטלים בערים הגדולות, אולם טיולים למזרח הרחוק אינם נחלתם של צעירים בלבד. טיול מאורגן לסין הכולל טיסות לסין או לתאילנד מאפשר לכל אחד ליהנות מפניני המזרח בתנאים נוחים – שהיה במלונות מדרגת תיירות טובה, טיסות פנים ואוטובוס תיירים צמוד. מטיילים היוצאים לטיול מאורגן למזרח הרחוק עם שמים פתוחים נהנים ממלווה ישראלי צמוד לאורך הטיול וכן ממדריכים מקומיים המצטרפים במקום ומעניקים מימד נוסף לחוויה.

תיאור המסלול:
יום 1. תל אביב – בייג’ינג
ניפגש בנתב”ג ונטוס לבייג’ינג .
יום 2. בייג’ינג
נחיתה בבייג’ינג. לאחר איסוף הכבודה נצא לכפר האולימפי, נראה את “קן לציפור” האיצטדיון הגדול (מבחוץ) ואת קוביית הקרח (מבחוץ). נבקר באחד ממגוון השווקים הרבים שבעיר. העברה להתארגנות במלון.
יום 3. טיאן-אן-מן, העיר האסורה
נצא לסיור שיחל בכיכר טיאן-אן-מן, שער השלום, שם ניצב גם המוזיליאום של מאו טסה טונג, נראה את אנדרטת העם ומשם נמשיך אל העיר האסורה, אשר במשך מאות שנים הייתה מרכז השלטון של סין. העיר הייתה סגורה בפני העם, ובתוכה רגשו תככים, מזימות, ניסיונות הפיכה והתנקשות. נמשיך אל פארק ביי האי, הפארק הקיסרי הנמצא בסמוך לעיר האסורה. נבקר בבית חרושת לייצור משי,סוד יצור המשי לא היה ידוע במערב עד המאה התשיעית והמשי היה אחד מענפי המסחר הגדולים ביותר עבור סין, נחזה בתהליך הייצור נלמד על סוגי המשי ועוד!
יום 4. החומה הגדולה
היום נצא לביקור באחד מפלאי העולם– החומה הסינית הגדולה, החומה שחצצה בין סין למונגוליה. נראה את קיר האבן העתיק, מעשה ידי אדם, המשתרך לאורך כ-5000 ק”מ. נעלה אל אחד הקטעים היפים של החומה ונערוך סיור במקום. נמשיך לביקור בדרך הרוחות העתיקה ובתום הסיור נחזור לבייג’ינג.
יום 5. בייג’ינג – (טיאנג’ין)
יום חופשי לסיורים עצמאיים. למעוניינים אפשרות לצאת לביקור בעיר טיאנג’ין המכונה “שנגחאי של הצפון”.
יום 6. מקדש השמיים – בית חולים מקומי
נשכים מוקדם על מנת לבקר במקדש השמיים. המקדש נבנה על פי עקרונות קוסומלוגים, כך שלכל פרט במקדש והפארק הסובב ישנה משמעות. אל הפארק העצום המקיף את המקדש מגיעים מדי בוקר מאות סינים על מנת לתרגל טאי-צ’י, להתאמן בקליגרפיה, לרקוד ריקודים סלוניים, לשיר בציבור ועוד מגוון פעילויות. נמשיך לביקור בבית חולים סיני מסורתי ונתוודע לשיטות הטיפול והריפוי הייחודיות. את היום נסיים במפעל ליצור פנינים.
יום 7. בייג’ינג- ארמון הקיץ – בית תה
היום נצא לביקור בארמון הקיץ של קיסרי סין בו נוכל ללמוד על החיים הקדומים של האימפריה הסינית. נערוך סיור בגנים האימפריאלים ובחצרות המלכותיים. נבקר בבית תה סיני מסורתי ונטעם מחלק ממגוון טעמי התה המיוחדים. נסיים את היום באחד ממגוון השווקים הססגוניים של בייג’ינג.
יום 8. בייג’ינג העתיקה – חוטונגים יום חופשי.
לאחר ארוחת הבוקר, אפשרות ( בתשלום ) לבקר בגן החיות של בייג’ינג, שם נוכל לראות את הפנדות – אחד מסמליה של סין. לסייר בעיר העתיקה של בייג’ינג, לביקור ב”חוטונגים” – השכונות המסורתיות של בייג’ינג. ניסע בריקשה בין הסמטאות, נתארח בבית מסורתי, ונראה כיצד משתלבים חיים מודרניים בתוך המבנים המסורתיים.
יום 9. בייג’ינג – תל אביב
יום אחרון לטיולנו, חופשי להשלמת סיורים עצמיים וקניות. העברה לשדה תעופה לטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים.

המחיר כולל:
טיסת שכר- מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה. שימו לב כי שעות הטיסה עשויות להשתנות והמסלול בהתאם.
8 לילות לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית (***המלונות אינם נמצאים במרכז העיר. בד”כ נמצאים בפרברים ומותאמים לצורכי המסלול).
אוטובוס צמוד לביצוע המסלול המפורט.
מדריך ישראלי מנוסה.
תשר לנהגים ונותני השירותים.

המחיר אינו כולל:
טיפ למדריך הקבוצה. נהוג לתת כ-25 יורו לאדם עבור כל תקופת השהיה.
לא כולל ביטוח רפואי ומטען.
לא כולל מס עירוני לתייר מוטל בערי אירופה ומשולם ישירות לבית המלון.
חשוב מאד! המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא את סדר הביקורים. ייתכנו שינויים בסדרי התוכנית.

– החל מ-$899

מידע

גלו את הקסם של המזרח הרחוק עם המון חוויות, טעמים, תרבויות ונופים ייחודיים.

החל מ- $899 

סגירת תפריט

הצטרפו למועדון!

הצטרפו למועדון החברים שלנו, שמעו לפני כולם על כל המבצעים החמים שלנו וקבלו 5% הנחה על כל הזמנה!