טיולים מאורגנים בארה"ב

להלן מסלול מומלץ מתוך מגוון רחב של טיולים ומסלולים שונים קצרים או ארוכים יותר.
נשמח לייעץ לכם לגבי מסלולים שונים.

טיול מאורגן לארצות הברית
ארצות הברית, המעצמה הגדולה ביותר בעולם כיום, מזמינה אתכם לטיול מאורגן ברחביה לראות את פלאיה העירוניים והטבעיים ולסייר במקומות המעניינים ביותר בארצות הברית. טיול מאורגן לארצות הברית יאפשר לכם לשבת בנוחות ולתת למדריך מנוסה שמכיר את כל המקומות החשובים והמרתקים ביותר בארה”ב לתכנן בשבילכם טיול מושלם לכל עת שלא תרצו. טיול מאורגן לארצות הברית הוא בעל יתרונות רבים. בעזרת המדריך המקצועי תוכלו לעשות טיול מאורגן לארה”ב שכל פרטיו מתוכננים מראש בכדי ליצור לכם חוויה בעלת הנאה מקסימלית. טיול מאורגן לארצות הברית בא בצורות רבות בהתאם למקומות שאותם אתם רוצים לראות, בין אם אתם מחפשים טיסות לניו יורק – התפוח הגדול – או טיסות לארצות הברית באופן כללי לחלקים מעניינים רבים אחרים במדינה.
כל מקום בתוך טיול מאורגן לארה”ב
טיול מאורגן לארצות הברית יכול לקחת אתכם למקומות רבים בהתאם לטעמכם ולסוג הטיול שאתם רוצים ליצור. הטיולים המאורגנים לארצות הברית הם בעלי פנים רבות וגוונים שונים כמגוון העולמות הרבים שניתן להיחשף אליהם בארצות הברית. טיולים מאורגנים לארה”ב מגיעים לכל המקומות החשובים ביותר בארצות הברית שאותם תרצו לראות בשלל ממדינותיה של ארצות הברית. ארצות הברית ידועה בתור ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ובכן, גם לתיירים האפשרויות הן באמת בלתי מוגבלות. טיול מאורגן בארצות הברית ייצור לכם חוויה בלתי נשכחת מארצות הברית בעלת הפנים הרבות והשונות.
סוגים של טיולים מאורגנים לארה”ב
טיולים מאורגנים בארצות הברית יכולים לשמש למטרות רבות. הם יכולים להיות טיולי משפחות בחו”ל שבהם תוכלו ליהנות כמשפחה בכל המקומות הידידותיים והמהנים ביותר למשפחות בארצות הברית. צורה אחרת לטיול מאורגן בארה”ב הוא בתור טיולי בר מצווה שבו הנער המתבגר יכול להיחשף לעולמות המיוחדים של ארצות הברית וליהנות כמתנה נפלאה בשביל יום הולדתו הכה מיוחד.
לכן, ניתן לומר כי אין ספק שטיולים מאורגנים בארצות הברית הם התחלה מצוינת לכל סוג של חופשה שלא תרצו. טיול לארצות הברית הוא אידאלי לכל אחד הרוצה לקחת חופשה נחמדה וכיפית מחייו הרגילים לטובת חוויה בלתי רגילה לחלוטין.

תיאור המסלול:
יום 1. ת”א – לוס אנג’לס
היום ניפגש בנתב”ג ונצא בטיסה ישירה ללוס אנג’לס. עם נחיתתנו נערוך סיור בעיר, כולל התיאטרון הסיני, בו נראה את טביעות הידיים והרגליים של הכוכבים המפורסמים, נמשיך אל “רודיאו דרייב” אזור הקניות של עשירי בוורלי הילס ונראה את המלון שהתפרסם כל כך מהסרט אישה יפה. נחלוף ונראה את אחוזות המפורסמים ואת השלט המפורסם HOLLYWOOD. עוד נבקר בשוק האיכרים- שוק איכרים מקסים מטופח ויפיפה, אחד מאתרי התיירות המפורסמים בלוס אנג’לס. חנויות קטנות של אין ספור מאכלים טעימים מוצרים שונים ואפילו מוצרי אלקטרוניקה. בתום הסיור, העברה אל בית המלון. לינה בלוס אנג’לס.
יום 2. סולבנג- סנטה ברברה- כרמל/מונטרי- דרך 21 מייל- סן חוסה
לאחר ארוחת הערב, נעזוב את לוס אנג’לס בנסיעה צפונה. נבקר בעיירה הציורית סנטה ברברה. עיר יפה ומטופחת הבנויה בסגנון ספרדי, נראה את מלון “מדונה- אין”- מלון מצועצע, לכל חדר עיצוב שונה ונחמד נמשיך לעיירה הדנית סולבנג – המשמרת אורח חיים אירופי. נגיע אל עיירת כרמל, הנמצאת בחצי האי מונטריי ובה כיהן כראש העיר השחקן קלינט איסטווד. נערוך נסיעה איטית ומדהימה על הכביש היפה ביותר במערב ארה”ב – כביש ה-71 מייל, לתצלום על הנופים המדהימים. עם ערב נגיע למלונינו. לינה באזור סן חוסה.
יום 3. סן פרנסיסקו
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לכיוון סן פרנסיסקו, שם נערוך סיור עיר, בו נראה את גשר “שער הזהב” ונבין מדוע הוא קרוי כך וכיצד בנו את הגשר המופלא הזה. נערוך תצפית מאי המטמון או מגשר המפרץ על סן פרנסיסקו. נסייר ברחוב לומברד, הוא רחוב הפרחים – התלול והמפותל ביותר בעולם. נראה את בנין עיריית סן פרנציסקו, נחצה את פארק ה”גולדן גייט” ונצפה על העיר מהגבעות התאומות. נבקר ברציף הדייגים של סן פרנציסקו- ה”פישרמנס-וורף” – נשאף מעט מהאווירה הססגונית של דוכני הדייגים מהעמוסים בעולם, משפע החנויות ומופעי הרחוב –באם הזמן יתאפשר, נעלה על מעבורת לעבר עיירת האומנים סאוסוליטו- עיר בעלת אופי מיוחד, משופעת בגלריות לכל מיני סוגי האומנויות, כל מיני בוטיקים מיוחדים, בתי קפה קטנים ומזמינים. בערב נבקר ברובע הסיני ובתום היום הנפלא, נשוב אל מלונינו. לינה באזור סן חוסה.
יום 4. פארק יוסמיטי – פרזנו
את היום נקדיש לביקור בפארק היוסמיטי, לנופים וטבע במקום שהוגדר ע”י נשיא ארה”ב רוזוולט כ”גן עדן עלי אדמות”. כבר בכניסה ליוסמיטי נראה את גוש הגרניט האדיר “אל קפיטן”. מפלי היוסמיטי, מפל הינומת הכלה, צוקים כבירים בצד מים זורמים, חיות בר מסתובבות וקבוצת עצי סקויה אדירה, הם שעשו את היוסמיטי לפארק היפה ביותר בקליפורניה. לינה באזור פרזנו.
יום 5. פרזנו – לאס וגאס
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לעבר עיר האורות וההימורים- לאס וגאס. בדרך נעצור בסכר הגדול ביותר בארצות הברית ההובר- סכר ה”הובר”. נערוך עצירת תצפית במקום ונמשיך אל מלוננו. לאחר התארגנות בחדרים, נצא לסיור לילי רגלי על הסטריפ- השדרה המרכזית של לאס וגאס ובה בתי המלון המפורסמים והמיוחדים המנצנצים בתאורת הלילה המדהימה. לינה בלאס וגאס.
יום 6. לאס וגאס
לאחר ארוחת הבוקר, נשלים את סיורינו ונטייל רגלית בשדרה המרכזית. אחר הצהריים תהיו חופשיים להשתעשע באטרקציות המלונות המגוונות )קפיצות בנגי- מלון סטרטוספיר, רכבת הרים- מלון ניו יורק, אקווריום – מלון מנדלי ביי( להתפנק בספא המלון . ליהנות מקניות , הופעות, הימורים,אטרקציות,מועדונים, מסיבות ושמפניה הנשפכת כמים, בעיר שאינה נרדמת לעולם. לינה בלאס וגאס.
יום 7. ברייס קניון- פארק ציון- קנאב
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל הברייס קניון, נעבור בקניון האדום ונגיע אל אחד המקומות המוזרים ביותר על פני כדור הארץ. המקום אליו התכוון אבנעזר ברייס בסיפורו המפורסם הוא מקום מדהים בו הטבע פיסל את יצירות האומנות היפות והמרתקות בעולם. נמשיך לביקור בפארק ציון- נערוך במקום תצפיות על מצוקי אבן החול החשופים הגדולים בעולם ונצא למסלול הליכה לצד נהר הווירג’ין. בתום יום הטיל נגיע למלוננו. לינה באזור קנאב.
יום 8. גרנד קניון- פלאגסטף
לאחר ארוחת הבוקר, נקדיש את יומנו לביקור בגראנד קניון- נצפה ביצירת הטבע המדהימה אשר נוצרה ע”י פילוס דרכו של נהר הקולורדו במהלך מיליוני שנים ומהווה גן עדן לגיאולוגים. שום תצלום או הרצאה לא יכולים להכין אותנו למראה האדיר בו נצפה היום. בתום יום הנפלא, העברה למלונינו. לינה באזור פלאגסטף.
יום 9. אגם הוואסו- פאלם ספרינג
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעבר אגם הווסאו ונראה את גשר לונדון שהוקם באנגליה ב-0381 ע”י מייסד העיר, הגשר פורק והובא מלונדון לארה”ב! לצד הגשר, ישנה טיילת מטופחת ומסעדות. נמשיך בנסיעה לציידי פארק עצי יהושוע אל עיירת עשירי הוליווד- פאלם ספרינג- עיירת קיט השוכנת במדבר קולורדו הנמצא בשולי מדבר מוהבי. בעיר בתי קזינו, פסטיבלי רחוב רבים, מגרשי גולף בעלי שם עולמי, תחנות רוח פארקי שעשועים ומים לילדים, גנים בוטאניים ועוד. נערוך סיור הכירות בעיר ונמשיך למלונינו. לינה באזור
יום 10. מקסיקו: טיחואנה וחוף רוזריו
היום נדרים ונחצה את הגבול למקסיקו ונבקר בעיירת טיחואנה- עיירת הגבול הצפונית ביותר במקסיקו והגובלת בסן-דייגו של ארה”ב. על אף הקרבה הפיזית שונה טיחואנה מרחק תרבותי רב מסן-דייגו.. טיחואנה קצת מוזנחת, רחובותיה מבולגנים וניכרת בה האווירה המבורדקת של מרכז אמריקה. אין היא דומה כלל לשכנתה התרבותית סן דייגו מצידו השני של הגבול ואולי בזהו סוד קסמה. טיחואנה היא “הילדה הרעה” של האזור וזה מה שהופך אותה לאטרקטיבית כל כך. מצד אחד אמריקאית מאוד- עמוסה באזורי קניות, בילויים ומסעדות ומצד שני רחוקה מהנימוסים האמריקאים ו”מרובעות” המערב. טיחואנה היא עיירה מקסיקנית על כל המשתמע מכך. נערוך סיור בעיר ונמשיך אל חוף רוזריטו המקומם כ- 01 דקות דרומית לטיחואנה ובתום הסיור נחצה חזרה אל גבולות ארה”ב. לינה באזור סן דייגו
יום 11. סן דייגו- לוס אנג’לס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בסן דייגו ,העיר המקסימה שעל גבול מקסיקו .נסתובב ונכיר את העיר, נבקר בעיר העתיקה והשוק המקסיקני המקום שבו הוקמה סאן דייגו ומדינת קליפורניה כולה. נבקר בסיפורט וילג’ , הטיילת המקסימה של סאן דייגו על החוף. נבקר בחצי האי קורונדו ונראה את המלון המפורסם HOTEL DEL CORONADO . בשעות אחר הצהריים נעשה דרכינו אל לוס אנג’לס. לינה בלוס אנג’לס.
יום 12. יוניברסל סטודיו
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לבילוי באולפני יוניברסל סטודיו- נצא למסע אל “המומיה” המפחידה, אסטרונאוטים בחלל, הכריש מ”מלתעות” וקינג קונג הגורילה ינסה לנער אותנו מעל קרונית הרכבת. כפילים מסדרות טלוויזיה, חיות מאולפות לקולנוע, אקדוחנים יורים וצונחים מהגגות והעיקר המסע המדהים אל “פארק היורה” וארץ הדינוזאורים.. לינה בלוס אנג’לס.
יום 13. ימים 13-14: לוס אנג’לס – ת”א
לאחר ארוחת הבוקר, העברה אל שדה התעופה של לוס אנג’לס לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת.

המחיר כולל:
טיסת שכר- מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה. שימו לב כי שעות הטיסה עשויות להשתנות והמסלול בהתאם.
12 לילות לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית (***המלונות אינם נמצאים במרכז העיר. בד”כ נמצאים בפרברים ומותאמים לצורכי המסלול).
אוטובוס צמוד לביצוע המסלול המפורט.
מדריך ישראלי מנוסה.
תשר לנהגים ונותני השירותים.

המחיר אינו כולל:
טיפ למדריך הקבוצה. נהוג לתת כ-25 יורו לאדם עבור כל תקופת השהיה.
לא כולל ביטוח רפואי ומטען.
לא כולל מס עירוני לתייר מוטל בערי אירופה ומשולם ישירות לבית המלון.
חשוב מאד! המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא את סדר הביקורים. ייתכנו שינויים בסדרי התוכנית.

– החל מ-$2499

מידע

גלו מחדש את אמריקה עם טיול ייחודי וחווייתי בארצות הברית.

החל מ- $2499 

סגירת תפריט

הצטרפו למועדון!

הצטרפו למועדון החברים שלנו, שמעו לפני כולם על כל המבצעים החמים שלנו וקבלו 5% הנחה על כל הזמנה!