טיולים מאורגנים באירופה

להלן מסלול מומלץ מתוך מגוון רחב של טיולים ומסלולים שונים קצרים או ארוכים יותר.
נשמח לייעץ לכם לגבי מסלולים שונים.

טיולים מאורגנים לאירופה הקלאסית
מי לא היה באירופה? צרפת, לונדון, איטליה, שוויץ, גרמניה, לפחות באחת מהן אפשר לומר, שכמעט כל ישראלי כבר ביקר. אצלנו הישראלים בכלל יש את הנטייה לסמוך על עצמנו ולעשות הכל לבד. לארגן את הטיסות לבד, לשכור רכב ולנהוג באוטו השכור שלנו, לבחור בית מלון ולהזמין אותו כבר מהארץ, ולבנות לעצמנו מסלול טיולים במקומות אטרקטיביים שמופיעים באינטרנט. אבל צריך לזכור דבר אחד, אירופה זה לא תאילנד, וטיול באירופה הקלאסית זה לא טיול טראקים בהרי הודו וסין. אירופה הקלאסית היא חוויה עשירה מאין כמותה באטרקציות תיירותיות המשלבות היסטוריה, ידע, כיף, אמנות ותרבות וכל מי שאי פעם היה בטיול מאורגן באירופה יגיד לכם שזוהי הדרך היחידה שבאמצעותה אפשר באמת לחוות את אירופה כמו שצריך.
טיולים מאורגנים, הדרך הטובה ביותר לחוות את אירופה
אם השנה אירופה יושבת אצלכם על הכוונת, כדאי לכם לשקול טיולים מאורגנים באירופה הקלאסית. במסגרת הטיולים המאורגנים תוכלו לבחור שילובים של מספר מדינות בהתאם למוצע במסגרת הטיולים המאורגנים. בטיול מאורגן יש סדר יום מסודר וקפדני, והוא כולו מתוכנן מנקודת מבט אחת: לקחת אתכם למקומות הטובים ביותר באירופה, ולדאוג לאיזון המיטבי בין הרצון לכסות כמה שיותר מקומות ואטרקציות ובין הזמן הנדרש לחוות כל אטרקציה וכל מקום תיירותי במלואם. טיולים מאורגנים באירופה הקלאסית לוקחים אתכם למקומות הטובים ביותר באירופה, למקומות שאי אפשר להעביר את החוויה שבהם באמצעות ספרי תיירות או אתרי אינטרנט. אלו הם מקומות שרק מי שהיה בהם ומכיר אותם, כמו למשל מדריך הטיול, יכול להעריך את יופיים ואת החוויה שהם מסוגלים לספק.
איטליה זה לא רק רומא, ופריז זה לא רק מגדל אייפל
צרפת זה לא רק פריז, ופריז זה לא רק אייפל ושער הנצחון. אנגליה זה לא רק לונדון, ולונדון זה לא הביג בן. איטליה זה לא רק רומא, ורומא זה לא רק הקולוסאום. למעשה את המקומות האלה כולם כבר מכירים, וכנראה שהביקור הנדרש בהם לא יארך יותר ממספר שעות. את הכיף האמיתי, את החוויות הגדולות חווים במקומות אחרים, מקומות שאפשר להגיע אליהם רק באמצעות טיולים מאורגנים באירופה הקלאסית, טיולים ששווה לכם מאוד לבדוק בנסיעה הבאה שלכם לאירופה.

תיאור המסלול:
יום 1. תל אביב מדריד
לאחר מפגש הקבוצה בשדה התעופה בן גוריון נמריא לבירת ספרד, מדריד. עם ההגעה ימתין לנו אוטובוס לסיור פנורמי להכרת העיר. בצהריים יינתן זמן חופשי ליהנות ממטעמי טאפס בשוק של סאן מיגל. (שוק אוכל מקורה חוויתי ביותר) אחה”צ נעלה בגראן ויה, הרחוב הראשי לכיוון פלאסה מיור, הכיכר המרשימה ששימשה לעירייה והינה מבנה ארכיטקטוני מרשים. נמשיך לאורך סמטאות הרחובות לפורטו דל סול כיכר מרכזית מרשימה שממנה מסתעפים רחובות העיר הקטנים ולאורכם בית הכל-בו הענקי קורטו אינגלז. בתום הסיור העברה למלון בעיר.
יום 2. מדריד – טולדו
היום נבקר בטולדו העיר המוקפת משלושת עבריה בנהר הטאחו. אחת הפנינות היפות של ספרד בעלת עבר יהודי עשיר. נסייר ברובע היהודי “החודריה”: נבקר ב’אל טרנזיטו’ אחד משני בתי הכנסת ששרדו, הפכו לכנסיות וכיום משמש כמוזיאון למורשת יהודי ספרד. משם אל כנסיית “סנטו תומא” בה מצויה יצירת המופת של אל גרקו – “קבורתו של הרוזן מאורגאס”. נמשיך לכיכר העיר העתיקה ונראה את בניין העיריה העתיק ואת הקתדרלה החשובה ביותר בספרד.
יום 3. מדריד מוזיאון פרדו
היום נצא לסיורים רגליים ברחבי מרכז מדריד. נתחיל בפיאצה אספנייה לב ליבה של העיר התוססת הזו. נרד ממנה לכוון גני סבטיני וארמון המלך, זהו ארמון הגדול באירופה בעל 3000 חדרים ששימש את משפחת המלוכה מאז היווסדה של מדריד עד 1931. כיום משמש רק לטקסים ואנו נהנה מביקור בו. אחה”צ נמשיך לסיורים נוספים לאורך שדרת הפרדו., ניכנס למוזיאון הפרדו, ( מוזיאון מהידועים בעולם אוסף עצום של ציירים ספרדיים ואחרים) ניתן בכרטיס להשתמש לכניסה למוזיאון טיציאן ומוזיאון סופיה. בתום הסיור העברה למלון בעיר.
יום 4. אל אסקוריאל, עמק הנופלים ( יום בחירה 35 יורו לאדם)
יום חופשי במלון אפשרות לצאת בתשלום : היום ניסע לכוון רכס הרי הגוואדרמה .נבקר ב’אל אסקוריאל’, מבנה אדיר מפואר ואחד הגדולים בעולם, שאותו בנה המלך פיליפה השני. משם נמשיך אל עמק הנופלים הנמצא בתוך העמק הפראי המשתרע בשיפולי רכס הגוואדארמה. הבזיליקה המפוארת והצלב הענק שמעל הוקמה לזכר הנופלים במלחמת האזרחים ובמקום נמצא קברו של הרודן פרנקו. בערב נוכל לצפות במופע פלמנקו מיוחד (בתשלום)
יום 5. סגוביה – תל אביב
היום נצא לביקור בבירתה העתיקה של קסטיליה – סגוביה. נסייר בעיר העתיקה היושבת על הצוק נראה את הפלא הארכיטקטוני הרומי-האקוודוקט. נעבור דרך פלאסה מיור ונראה את הקתדראלה המוזהבת של העיר. בערב העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה

המחיר כולל:
טיסת שכר- מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה. שימו לב כי שעות הטיסה עשויות להשתנות והמסלול בהתאם.
4 לילות לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית (***המלונות אינם נמצאים במרכז העיר. בד”כ נמצאים בפרברים ומותאמים לצורכי המסלול).
אוטובוס צמוד לביצוע המסלול המפורט.
מדריך ישראלי מנוסה.
תשר לנהגים ונותני השירותים.

המחיר אינו כולל:
טיפ למדריך הקבוצה. נהוג לתת כ-25 יורו לאדם עבור כל תקופת השהיה.
לא כולל ביטוח רפואי ומטען.
לא כולל מס עירוני לתייר מוטל בערי אירופה ומשולם ישירות לבית המלון.
חשוב מאד! המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא את סדר הביקורים. ייתכנו שינויים בסדרי התוכנית.

– החל מ-$609

מידע

אירופה הקלאסית עם טוויסט צעיר ייחודי- בואו לגלות את היבשת מחדש.

החל מ- $609 

סגירת תפריט

הצטרפו למועדון!

הצטרפו למועדון החברים שלנו, שמעו לפני כולם על כל המבצעים החמים שלנו וקבלו 5% הנחה על כל הזמנה!