בייג'ינג – 9 ימים – טיול מאורגן

חופשה מאורגנת בבייג’ינג שבסין המרתקת, כולל ביקורים בעיר האסורה, החומה הסינית, מקדש השמיים, המוזיאון החדש, ארמון הקיץ, מפעל הפנינים והמשי, מקדש הלאמה, המוזיאון הלאומי, מוזיאון הג’ייד, הכפר האולימפי ועוד.
לינה במלון 4 כוכבים.
החל מ-$999

המחיר כולל:

טיסת אל על במסלול ת”א בייג’ינג ת”א
מיסי נמל והיטלי דלק כידוע היום
בית מלון 4 כוכבים בביג’ינג
כלכלה: ארוחות בוקר מדי יום
תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג
סיורים וכניסות לאתרים עפ”י התכנית
מדריך ישראלי מנוסה
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית לפי הצורך ולפי דרישות החוק המקומי
טיפים לנותני השירותים בחו”ל למעט דמי סבלות

מסלול הטיול:
יום 1: תל אביב – בייג’ינג
נפגש בערב בשדה התעופה לקראת טיסת הלילה של אל-על לבייג’ינג.

יום 2: בייג’ינג
נחיתה בבייג’ינג בשעות אחר הצהריים.
בייג’ינג, בירת הקיסרות הסינית במשך 500 שנה. היום היא עיר מודרנית, בעלת מרכזי עסקים גדולים ומעוצבים, אך עיקר תפארתה בבניה המונומנטאלית הקיסרית. עם ההגעה, העברה לבית המלון. בשעות הערב נצא לסייר בשוק האוכל המפורסם של בייג’ינג “וואנג פו ג’ין” ובו מסעדות לרוב ודוכני מזון מקומי, המציעים למבקרים מגוון מאכלים וטעמים.

יום 3: בייג’ינג – “העיר האסורה”
היום נבקר בכיכר טיאנאנמן – כיכר “שער השלום השמימי” – הגדולה בעולם ובה המאוזוליאום של מאו ואנדרטת גיבורי העם. נבקר “בעיר האסורה”, מתחם קיסרי עצום שהיה אסור למבקרים במשך כ– 500 שנה, למרבית העולם. זו העיר העתיקה הגדולה ביותר בסין, ולמרות שהושחתה פעמים רבות , היא גם השמורה ביותר בסין. נטפס לגבעת הפחם ממנה נשקיף על הגגות הקיסריים של העיר האסורה. נמשיך לביקור בשוק המשי, הנחשב לאחד השווקים הכי מתוירים בעיר.
בעבר, שימש השוק כמרכז למכירת בדי המשי, אבל היום, המשי הוא רק נתח קטן בשוק, המציע למבקרים גם מזכרות אותנטיות, מיני גאדג’טים, אביזרי ספורט וצעצועים.

יום 4: בייג’ינג – החומה הסינית, רוקחות סינית
הבוקר נצא לצפות בחומת סין הגדולה, אחת משבעת פלאי תבל, שנבנתה על שרשרת הרים מצפון לבייג’ינג, במטרה לעצור את הנוודים מצפון. אורכה של החומה מגיע לכ-6000 ק”מ והיא נבנתה לראשונה לפני כאלפיים שנה. חלקים ממנה חודשו בימי שושלת מינג, אך במשך מאות שנים הייתה מוזנחת. האירופאים שהגיעו במאה ה-18 החלו במלאכת השיפוץ והיום היא מוקד תיירות מרכזי. נמשיך לסיור בבית מלאכה המתמחה באמנות הקלוזונה, טכניקה עתיקת יומין לעבודות מתכת למוצרים דקורטיבים, כמו אגרטלים ופסלים. הטכניקה העתיקה מתבססת על שיטת זיגוג ייחודית בה היוצר מוסיף תאים קטנים לחפץ ומחבר אותם בחוטי זהב או כסף באמצעות הלחמה או הדבקה, משם פנינו לביקור בבית מרקחת סיני מסורתי, הפועל מאות שנים. נראה את המדפים העמוסים בשיקויים, משחות, וכדורים המבוססים על נוסחאות סודיות, שלדבריהם יש ביכולתם לטפל ולרפא כל מחלה אפשרית. בבית המרחקת עובדים גם רופאים סיניים, לצורך בירור והתאמת התרופה הנכונה.

יום 5: מקדש השמיים, המוזיאון החדש ושווקים
את יומנו נתחיל בביקור במקדש השמיים, המייצג את מיטב האדריכלות הסינית. המקדש נטוע בלב פארק מטופח המוקף בחומה עם ארבעה שערים המסמלים את ארבע רוחות השמים, ובנוי לפי עקרונות ה”פאנג שוואי”. המקדש שימש כמקום תפילה וטקס לקיסרים. נצפה בסינים הבאים לרקוד, להתאמן בטאי צ’י, לשיר אופרה, להציג תיאטרון ועוד. נמשיך לביקור במוזיאון החדש של העיר שם ניתן ללמוד על ההיסטוריה של העיר. משם פנינו לשוק האופטיקה, בו ניתן למצוא מציאות לכל גיל, בכל תחום לא לשכוח להתמקח.

יום 6: ארמון הקיץ, מפעל הפנינים והמשי
הבוקר נצא לביקור במפעל הפנינים, שם נקבל הסברים קצרים, כולל הדגמה של חילוץ פנינה מצדפה חיה כולל השוואה בין פנינים מלאכותיות זוהרות, לפנינים שנוצרות בעזרת הטבע. נמשיך לביקור בארמון הקיץ המוקף בפארק עצום ואגמי מים, גנים וגבעות. זהו מקום הנופש של בני משפחות הקיסרים משושלת צ’ינג. לא נפסח על ביקור ברחוב המשוחזר של לי ליו צא’נג ובו חנויות ענתיקות רבות . בשעות אחה”צ נגיע לביקור במפעל בדי המשי. משי הוא סיב טבעי העשוי מחלבון בו משתמשים בתעשיית הטקסטיל. הסיב מופק מהפקעת של טוואי המשי. נלמד ונתרשם מהתהליכים המרתקים לטווית הבד הנחשק בעולם.

יום 7: מקדש הלאמה, המוזיאון הלאומי, טקס תה
נתחיל את יומנו בביקור במקש הלאמה שנבנה בתקופת שלטונו של הקיסר קאנגסי בן לשושלת צ’ינג, כבר בשנת 1694. המקדש במקורו יועד לשמש את משרדי הממשלה , אך הוסב לארמון הנסיך. גגות המקדש היו בתחילה ירוקים, כסמל להמשכיות . עם מותו הפתאומי של הנסיך לאחר 13 שנה, שינה הארמון את ייעודו והרעפים הירוקים נצבעו בצהוב – הצבע הקיסרי. ב- 1744, שוב שונה ייעודו והוא הפך למקדש הלאמה, כאשר מתפקידו היה לארח את המשלחות הממלכתיות של הפקידים הגבוהים והנסיכים שהגיעו להיפגש עם הקיסר. נבקר במוזיאון הלאומי של סין – הגדול ביותר בבייג’ינג והוא משמש כשני מוזיאונים: מוזיאון המהפכה הסינית ומוזיאון ההיסטוריה הסינית, שילוב המסמל את ההיסטוריה של האומה הסינית. ומציג בקביעות את ההיסטוריה הסינית מלפני 1.7 מליון שנה ועד לסוף שושלת צינג – האחרונה ששלטה בסין. כמו כן מציג המוזיאון תערוכות המציגות את התהפוכות שעברה האומה במהלך מאה השנים האחרונות. לא נפסח על ביקור בבית תה סיני, בו נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נטעם תה ירוק מסורתי שהסינים מייחסים לו סגולות רפואיות.

יום 8: מוזיאון הג’ייד, הכפר האולימפי
לאחר ארוחת הבוקר בבית המלון , נצא לביקור במוזיאון הג’ייד (אבן הירקן) הנחשבת לאבן יוקרתית שקישטה את בני השושלות השונות. נבקר בשוק הפשפשים שם נפגוש רוכלים מכל מיני שבטי מיעוטים. בתום הביקור ניסע למתחם הכפר האולימפי ונצפה במבנים המרתקים – בריכת הקובייה ובאצטדיון האולימפי “קן הציפור”, שנבנו במיוחד עבור אולימפיאדת בייג’ינג. נמשיך לביקור במפעל למוצרי במבוק ונקבל הסברים על תהליך היצור, בהמשך נבקר באחד משווקי העיר התוססים ואם נרצה נקנה מזכרות ממגוון מוצרי השוק.

יום 9: בייג’ינג – תל אביב
זמן לקניות והשלמת הביקורים. בייג’ין משמשת היום מרכז לאומנות העכשווית העולמית. נצא לביקור ברובע האומנים הציורי 798 הנודע שהפך למקום משכנם של גלריות מעצבים, סטודיו, ארכיטקטים ואומנים שונים, לצד בתי קפה ומסעדות. המקום מאופיין בעיצוב האופייני לארכיטקטורה המזרח גרמנית – סגנון הבאוהאוס. היום ללא ספק זהו מקום הבילויים הטרנדי של בייג’ין. בשעות הערב, העברה לשדה התעופה ומשם בטיסה חזרה ארצה.

המחיר אינו כולל:
אשרת כניסה לסין
ביטוח בריאות ומטען
כל מה שאינו מופיע בפירוט מעלה

מידע

בייג’ינג האקזוטית והמיוחדת מחכה לכם בטיול שכולו אתרים מרתקים וחוויות ייחודיות.

החל מ- $999 

סגירת תפריט

הצטרפו למועדון!

הצטרפו למועדון החברים שלנו, שמעו לפני כולם על כל המבצעים החמים שלנו וקבלו 5% הנחה על כל הזמנה!